Klukům z hokejové 5.B se splnil velký sen

V úterý 8.11. 2016 vyrazili kluci s panem učitelem na zimní stadion HC Škoda Plzeň. V 10.00 hod. se kluci zúčastnili tréninku A - týmu HC Škoda Plzeň jako diváci v hledišti. Ale tam to kluci dlouho nevydrželi. Jednu chvíli seděli v zóně pro VIP, chvilku zase stáli tam, kde chytal Matěj Machovský, ale pak už to kluci nevydrželi a přesunuli se nad střídačku. Takže viděli úplně zblízka všechny borce z A - týmu HC Škoda Plzeň. Tam také rozvinuli šály s nadpisem HC Škoda Plzeň. Největší zážitek měli kluci, když jim při tréninku zamával Matěj Machovský. Po tréninku se kluci fotili na ledové ploše s hráči. Největší lahůdka čekala kluky v kabině. Kluci si prohlédli hokejky, dresy, lapačky, vyrážečky atd., a poté následovalo focení a podepisování. Kluci ten den dostali s předstihem pořádného ježíška s velkým J. A všichni se shodli na tom, že to byl ten nekrásnější den v jejich životě.Velké poděkování patří panu Tomáši Vlasákovi, který klukům umožnil setkání s borci A -týmu HC Škoda Plzeň. Hoši děkujeme!