Skvělý úspěch našich sedmáků: Stříbro z krajského kola soutěže POKOS!
Ve středu 17. 6. se tým žáků ze třídy 7.A vypravil reprezentovat naši školu na krajské kolo branně-vědomostní soutěže POKOS.
Tým ve složení Antonín Touš, Adam Zahradník, Ondřej Holeček, Martin Mochan, Elen Černá a Klára Hnídková úspěšně zvládl všech 12 náročných stanovišť. Žáci museli prokázat dovednost na střelnici, při první pomoci, hodu granátem, silových disciplínách, překážkové dráze, práci s detektorem kovů, tažení vozidla, nesení na nosítkách, topografii, stopovačce i v testu paměti.
V celkovém pořadí se náš tým umístil na krásném 2. místě z 12 zúčastněných škol. Všem reprezentantům moc gratulujeme a děkujeme za skvělé výsledky!
Užitečné odkazy
