Soutěž „O míčového kouzelníka“ zná prvního vítěze

Až pomocné kritérium rozhodlo při rovnosti bodů o vítězi finále sportovního víceboje „O míčového kouzelníka“, určeného pro žáky šestých a sedmých tříd. Martin Mečl (7. B)díky jedné vyhrané disciplíně při rovnosti bodů předstihl Viktora Žlůvu (6. B). Třetí příčku vybojoval Ihor Dzyhunenko (7. B). Devět finalistů se postupně utkalo ve střelbě házenkářských sedmiček (vítězem se stal Ihor Dzyhunenko 7. B), střelbě basketbalových trestných hodů ( Václav Volenec (6. B), testu z florbalové dovednosti (Martin Mečl 7. B) a fotbalových kopů (Martin Kyselý 6. A). Průběh celé soutěže, který se nesl ve velmi pohodové atmosféře, měl velmi dramatický průběh. Ještě před poslední disciplínou mohlo myslet na celkové prvenství hned celé kvarteto finalistů. Mezi pozitivy patřila i účast žáků z ukrajinské třídy 6. C . Ocenění finalistů po třech hodinách sportovního klání následně provedlo kompletní vedení školy. Míčový víceboj má ještě na programu finále pro osmé a deváté třídy, kteří budou kromě již zmiňovaných čtyř disciplín soutěžit ještě ve stolním tenise.

Celkové pořadí:

1. Martin Mečl (7. B) 28 bodů