Přespolní běh

26.9. se v Borském parku konalo Okresní kolo v přespolním běhu. Naše škola pod dohledem pánů učitelů Hanzlíka a Klepala vyslala celkem 26 žáků.

II. kategorie (4.+5. třída)

Dívky: Sofie Kučerová, Sofie Tatiana Stojková (obě 5.A), Natálie Legemzová, Anastázie Toušová a Yoana Velikova (všechny 5.B)

Chlapci: Alexander Štajer, Allan Dietl, Maxmilián Čížek a Ladislav Rollinger (všichni 5.B)

Obě kategorie skončili shodně na celkovém 12. místě. Z dívek nejlépe doběhla Sofie Kučerová na 10. místě, z chlapců doběhl nejlépe Ladislav Rollinger (18. místo).

III. kategorie (6.+7. třída)

Dívky: Anette Dolhá, Jaroslava Smahová, Krisztina Fucur, Daria Horodilová, Greta Laureckyté (všechny 7.B)

Chlapci: Nikolas Bokr, Radek Pícl (oba 6.A), Nikita Nesteruk, Matyáš Kušta, Dominik Belda (všichni 7.A)

Dívky se umístily celkově na 19. místě, chlapci skončili na skvělém 7. místě z 21 škol. Z chlapců doběhl nejlépe Dominik Belda na úžasném 2. místě, za zmínku stojí také Matyáš Kušta (9. místo).

IV. kategorie (8.+9. třída)

Dívky: Natálie Cinková, Emílie Groulíková (obě 9.A)

Chlapci: Danylo Prykhodko (8.C), Jan Bican, Rafael Ali Adjal (oba 9.A), Mykhailo Bezzub, Artem Voronov (9.C)

Dívky se bohužel umístily na posledním místě, jelikož k hodnocení bylo potřeba, aby běžely celkem 4 dívky, což jsme nesplnili. Chlapci doběhli celkově na 15. místě, nejlépe doběhl Rafael Adjal (24. místo)