Podpoříte nás také a pomůžete?

Blíží se vánoční čas, období, kdy ještě více než jindy přemýšlíme, komu pomoci. Loňský školní rok se žáci ve školní družině pod vedením svých vychovatelek rozhodli pomoci útulku pro pejsky. Podařilo se dát dohromady opravdu hodně věcí, které pak byly zavezeny do plzeňského útulku. Letos chceme tuto akci zopakovat, patronát nad sbírkou, kterou jsme nazvali „ Pomozme našim čtyřnohým kamarádům“ , si letos vzala třída 5.A . A že svůj patronát myslí skutečně vážně, dokazuje fotografie toho, co se již za pár dní pouze mezi žáky této třídy podařilo vybrat. Pokud i vy máte rádi zvířátka a jejich osud vám není lhostejný, budeme moc rádi, když se přidáte k nám.  A co vybíráme ? Piškoty, granule, konzervy, hračky pro pejsky atd. Ale v tomto období blížící se zimy budeme vděční i za staré deky, povlečení, ručníky… A komu budeme konkrétně pomáhat letošní rok? Psímu útulku Němčovice. Více o útulku na stránkách.