Nový domov

Naše předvánoční návštěva psího útulku přinesla kromě pomoci pejskům, příjemného pocitu nás všech i nádherný happy end. Pro jedno z opuštěných štěňátek si po Vánocích dojela rodina Tomáše Jandy z 5. A a poskytla mu domov s teplým pelíškem, láskou a dobrůtkami.
Sám Tomáš k tomu řekl: „ Když jsme se vrátili z útulku z Němčovic, ukazoval jsem doma fotky pejsků. Rodiče řekli, že se tam pojedeme podívat znovu. Všech štěňátek nám bylo líto, domů jsme si ale vzali jen jedno. Je to holčička, které v útulku říkali Gira. My jsme jí dali nové jméno – Líza. Sice zlobí, ale my jsme rádi, že jsme si ji vzali. „
Na závěr bych chtěla říct, že radost z vydařené akce máme díky Líze a její nové rodině dvojnásobnou. Rodině Jandových moc děkujeme za to, že mají srdíčko na správném místě a přejeme, aby jim Líza naplnila rodinný život láskou, štěstím a užili si s ní spoustu legrace.

Mgr. Jana Pelešková