KUPSYSPOKU KDYNĚ 2023

KUPSYSPOKU KDYNĚ 2023...

Připadá Vám ta zkratka poněkud divná?

Není, prostě kulturně- psychologicko-sportovní kurz v Autocampu Hájovna Kdyně……A co tedy skrývá?Kulturně jsme se prošli v centru města Domažlice a Kdyně a vesele jsme si pak o tom zazpívali, psychologicky jsme poznávali sebe navzájem při různých aktivitách , vaření, připravování ohně, soutěžích, orientaci v prostoru, prohlubovali jsem svá přátelství a získávali nová poznání o sobě samých i druzích…. Sportovně jsme vystoupali na rozhlednu Koráb, kluci zvolili kratší, ale o to horší a strmější cestu, což znamenalo, že si mnozí z nás poněkud sáhli na dno, což zachraňovala velká sportovkyně v postavě doprovázející paní učitelky Hlávkové.

...A HLAVNĚ???

Jsme si užili spolu pohromadě 4 krásné dny, které nezkazila ani nepřízeň počasí, a my jsme se tu vlastně rozloučili s povinnou školní docházkou.

Mějte se tu všichni krásně!
Zdraví IX.A