Blíží se finále soutěže „O míčového kouzelníka“

Sportovní víceboj „O míčového kouzelníka“ finišuje. Známa je už většina finalistů, které se střetnou ve středu 21. 6. (šesté a sedmé třídy) a ve čtvrtek 22. 6. o celkového mezitřídního vítěze. Ze šestých tříd si právo časti vybojovali Martin Kyselý (6. A), Václav Hradský a Martin Žlůva (6. B), Rodion Kalabukhov a Danylo Prykhodko (6. C). Ze sedmých tříd zatím postupují Ondřej Mihulka s Janem Bicanem (7. A). V 7. B se rozhodne o dvou postupujících mezi šesticí Martin Mečl, Martin Milota, Josef Mertl, Ihor Dzyhunenko, Mathias Zbořil a Jakub Janeček.
V osmých třídách (A. a B.) budou finalisté známi v úterý 20. 6., v 8. C si právo postupu vybojoval Ivan Bukrych. V 9. A se mohli nakonec radovat Jiří Kamas s Adamem Feherem, v 9. B Štefan Rácz a v 9. C Volodymyr Kyrichenko. Celkem se v jedenácti třídách zapojilo do soutěže 72 žáků naší školy, kteří museli prokázat sportovní dovednosti v házené, basketbalu, fotbalu, florbalu (6. a 7. třídy) a v osmých a devátých třídách ještě ve stolním tenisu. (pap)