Recyklohraní v MŠ 2026
Naši předškoláci celý školní rok plnili úkoly z projektu Recyklohraní – třídili odpad, hledali nové využití pro nepotřebné věci a jinak se učili zodpovědnosti za své spotřebitelské chování. Byli velmi pilní a umístili se na 5. místě v Plzeňském kraji. Za to získali pro školku lektorský program Recyklohrátky se zvířátky, kde se děti učily správně třídit. Cenu si byli převzít 17. června v divadle Alfa, kde shlédli i představení Sůl nad zlato.
Užitečné odkazy
